Aktualności

Gmina Bogatynia realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Zdalna Szkoła+”
Celem projektu jest zapewnienie nauczycielom i uczniom,w tym uczniom z rodzin wielodzietnych sprzętu komputerowego umożliwiającego zdalną  edukację. Nasza szkoła otrzymała 3 laptopy, które zostana przekazane najbardziej potrzebującym dzieciom.

Serdecznie dziękujemy!!!

Dofinansowanie projektu z UE: 104 993,10 zł

 

https://bogatynia.pl/content/view/full/78584

 

 

 

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam radości, miłości, a uśmiech niech promienieje na Waszych twarzach. Niech wróci „normalność”, niech będzie można przywitać się uściskiem dłoni. Niech się spełnią Wasze wszystkie marzenia, a najlepiej, niech beztroskie dzieciństwo trwa jak najdłużej. Dyrektor i Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Opolnie Zdroju.

 W dniu 17 października 2019r. odbył się etap szkolny konkursu „zDolny Ślązak” z fizyki, w którym udział wzięło 10 uczniów klasy VIII. Pierwsze miejsce zajęła Anna Lipniak. W dniu 18 października 2019r. w etapie szkolnym konkursu „zDolny Ślązak” z chemii rywalizowało 9 uczniów klasy VIII. Najlepszy wynik osiągnęła Wiktoria Ryżanowska. Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziś wzięliśmy udział w pięknym przeglądzie patriotycznym, który odbył się w Bogatyńskim Ośrodku Kultury. Przyjechaliśmy tam na zaproszenie naszych przyjaciół z Przedszkola Publicznego nr6. Na miejscu okazało się,że jest nas baaardzo duuużo!!! Piękne występy, kolorowe stroje na długo pozostaną w naszej pamięci. Bardzo dziękujemy mamusi Filipka, tatusiowi Vaneski za to, że zawieźli nas do Bogatyni. Mamusię Nicolki mocno całujemy, za pomoc w przygotowaniu pięknych strojów.Festiwal bardzo nam się podobał i jesteśmy przekonani, że za rok przyjedziemy jeszcze raz.
Starszaki z wychowawczynią

 
 

Podkategorie

Dla Nauczyciela

 

 

ZAJĘCIA Z PROJEKTU


 

 

 

 

-->