Ogłoszenia

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny W ramach projektu ,,Razem” zapraszamy uczniów na wyjazdy edukacyjno - integracyjne oraz zajęcia w czasie ,,Integracyjnych sobót”.

Uczniowie klas 1-4 wezmą udział w jednodniowych wyjazdach.

Uczniowie klas 5-8 wezmą udział w wyjazdach trzydniowych.

,,Integracyjne soboty” (dwa spotkania) – dla uczniów klas 1-8.

Plan dnia: Zajęcia sportowe, artystyczne i przyrodnicze. Zajęcia integracyjne z animatorami.

Wyjazd edukacyjno- integracyjny klas 5-8

Miejsce wyjazdu: Świeradów Zdrój.

Czas trwania wycieczki: 3 dni.

Plan wyjazdu: Warsztaty dla uczniów: 1. profilaktyczne (rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych, sposoby radzenia sobie ze stresem). 2. muzyczno-ruchowe (rozładowywanie emocji, współpraca w grupie, poprawa kondycji ruchowej, relaks i odprężenie, czerpanie radości ze wspólnej zabawy). 3. plastyczne (rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych, sposoby radzenia sobie ze stresem, umiejętność pracy w zespole, kreatywność).

Wycieczki: 1. Wycieczka na Zajęcznik – ścieżka edukacyjna ,,Las Gór Izerskich”. 2. Wycieczka na starą skocznię narciarską – ścieżka edukacyjna ,,Przygoda w górach”, 3. Spacer po centrum uzdrowiska.

Wyjazd edukacyjno- integracyjny klas 1-4

Miejsce wyjazdu: Świeradów Zdrój. Czas trwania wycieczki: 1 dzień. Plan wyjazdu: 1. Wycieczka na Zajęcznik – ścieżka edukacyjna ,,Las Gór Izerskich”. 2. Spacer w koronach drzew ścieżką w chmurach – Wieża widokowa SKY WALK. Wspólne zabawy i posiłek.

 

Zapraszamy Cię do udziału w projekcie ,,Razem”.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny! Jeśli jesteś uczniem/ uczennicą klas 1-4, w ramach projektu ,,Razem” zaprosimy Cię na jednodniowy wyjazd edukacyjno- integracyjny do Świeradowa Zdroju. W czasie wyjazdu zabierzemy Cię na wycieczkę na Zajęcznik (ścieżka edukacyjna ,,Las Gór Izerskich) oraz spacer w koronach drzew ścieżką w chmurach (wieża widokowa SKY WALK). Dzień zakończymy wspólną zabawą i posiłkiem. Zorganizujemy dla Ciebie dwie integracyjne soboty, w czasie których weźmiesz udział w zajęciach sportowych, artystycznych i przyrodniczych oraz zajęciach integracyjnych z animatorami.

Pamiętaj! Żeby wziąć udział w projekcie, musisz zapisać się na wszystkie zajęcia.

Jeśli jesteś uczniem/ uczennicą klas 5-8, w ramach projektu ,,Razem” zaprosimy Cię na trzydniowy wyjazd edukacyjno- integracyjny. W czasie wyjazdu zabierzemy Cię na wycieczkę na Zajęcznik (ścieżka edukacyjna ,,Las Gór Izerskich), wycieczkę na starą skocznię narciarską (ścieżka edukacyjna ,,Przygoda w górach”) oraz spacer po centrum uzdrowiska. Zaprosimy Cię na warsztaty profilaktyczne, muzyczno- ruchowe i plastyczne. Zorganizujemy dla Ciebie dwie integracyjne soboty, w czasie których weźmiesz udział w zajęciach sportowych, artystycznych i przyrodniczych oraz zajęciach integracyjnych z animatorami. Pamiętaj! Żeby wziąć udział w projekcie, musisz zapisać się na wszystkie zajęcia.

Dla Nauczyciela

 

  
ZAJĘCIA Z PROJEKTU


 

 

 

 

-->