Ogłoszenia

Zgodnie z wytycznymi Premiera RP w dniach 12-13.03.2020 r. (czwartek, piątek), w szkole i oddziale przedszkolnym nie będą odbywały się zajęcia edukacyjne (wyłącznie opiekuńczo-wychowawcze).

Proszę rodziców o zapewnienie w miarę możliwości opieki dzieciom w domach już od czwartku 12.03.2020 r.

Dla dzieci, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia opieki w domach, zorganizowane będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze (w tych dniach dowóz dzieci do szkoły odbędzie się bez zmian); od jutra (czwartek) nie pracuje również kuchnia, w związku z czym konieczne jest zapewnienie dzieciom suchego prowiantu.

Od poniedziałku 16.03.2020 r. przez okres dwóch tygodni tj. do dnia 25.03.2020 r., szkoła będzie zamknięta (nie odbywają się zajęcia edukacyjne i opiekuńczo-wychowawcze).

Proszę rodziców o podjęcie wszelkich działań, zgodnie ze specustawą z dnia 2 marca 2020 r., wprowadzającą szczegółowe rozwiązania w związku z koronawirusem (Dz.U.2020 poz.374).

Proszę również wszystkich rodziców o baczne śledzenie wytycznych GIS, bieżących informacji na stronie szkoły oraz informacji w dzienniku elektronicznym, gdzie nauczyciele poszczególnych przedmiotów będą zamieszczali zadania do wykonania przez uczniów w domu.

 

Joanna Karkowska

dyrektor SP Opolno Zdrój

Dla Nauczyciela

 

 

ZAJĘCIA Z PROJEKTU


 

 

 

 

-->