Ogłoszenia

 

W dniu 11 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbył się Miejsko – Gminny Turniej wiedzy o Polsce „Znam swój kraj” dla klas trzecich pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Olga Rzeźnik, Szymon Legeżyński oraz Kacper Partyka. Ta trójka uczniów najlepiej poradziła sobie na klasowym etapie konkursu i tym samym awansowała do rozgrywek międzyszkolnych.

 

Olga, Szymon i Kacper wykazali się dużą wiedzą o naszym kraju: o symbolach narodowych, sławnych Polakach, herbach miast, polskich legendach oraz najważniejszych wydarzeniach z historii naszego kraju. Godnie reprezentowali naszą szkołę i w bardzo wyrównanej rywalizacji zajęli ostatecznie IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym trzecioklasistom i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Wychowawczyni kl. III: mgr Wanda Rajska

 

 

ZAJĘCIA Z PROJEKTU


 

 

 

-->